Oferta pracy w Izbie

19 STYCZEŃ 2017 10:00

AUTOR: ZIPH / E-MAIL:

Rozpoczęliśmy rekrutację pracowników do naszej siedziby w Gorzowie. Poszukujemy osób na stanowiska: Specjalista ds. marketingu oraz Specjalista ds. projektów unijnych.

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu.
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Zakres obowiązków obejmuje:
 Opracowywanie materiałów tekstowych i przygotowywanie komunikacji marketingowej i medialnej;
 Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie działań promocyjnych;
 Monitorowanie mediów internetowych i prasowych;
 Redagowanie i uaktualnianie tekstów i artykułów na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych;
 Weryfikację merytoryczną tekstów;
 Organizację eventów;

Czego oczekujemy:
 Wykształcenia wyższego;
 Wiedzy z zakresu marketingu, PR, mediów społecznościowych;
 Biegłości w posługiwaniu się komputerem (pakiet Office 2013);
 Umiejętności podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania;
 Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;
 Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: t.molski@ziph.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową z siedzibą w Gorzowie WIelkopolskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Stanowisko: Specjalista ds. projektów unijnych

 Realizację na terenie województwa lubuskiego projektu dot. organizacji staży i praktyk dla uczniów szkół zawodowych;
 Przygotowywanie wszelkiej dokumentacji projektowej: regulaminów, list obecności, deklaracji uczestnictwa, umów itp.;
 Weryfikacja wydatków pod kątem ich poprawności i kwalifikowalności;
 Współpraca z instytucjami zarządzającymi programami;
 Inne zadania związane z realizacją projektów;

 Potwierdzone min. roczne doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych, w tym PO KL;
 Dobra znajomość MS Office w szczególności Word i Excel;
 Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność;
 Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów;
 Umiejętność pracy w zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: t.molski@ziph.pl